ЗРУЧНІ СПОСОБИ

 

 

ОПЛАТИ

ГОТІВКА

Оплатити послуги Free-Net можна безпосередньо в абонентському відділі компанії за адресою – вул. Суворова, 20, м. Очаків, Миколаївська обл. Для того, щоб здійснити платіж необхідно лише сказати адресу та прізвище особи, з якою укладено договір. Перевагами такої оплати є те, що платіж проводиться без комісії та грошові кошти відразу потрапляють на рахунок користувача.

ТЕРМІНАЛ

Для Вашої зручності реалізований сервіс оплати послуг Free-Net через мережу терміналів  самообслуговування, що працюють на процесингу «SIStema», «City24» та «EasyPay», в подальшому перелік процесингів буде розширюватися. При оплаті послуг необхідно вказувати номер Вашого особового рахунку (договору). Ви зможете в будь-який зручний для Вас час виконати оплату.

ОНЛАЙН

В особистому кабінеті абонентів Free-Net додано можливість поповнювати свій абонентський рахунок за допомогою системи Інтернет-банк «Liqpay». Тиснемо на пункт Грошові операції, далі Поповнення рахунку. Потім, у відповідне поле введіть суму поповнення Натисніть на кнопку форми Далі. Кнопка Сплатити. Оберіть опцію (Privat24 або Visa, Master Card).